sadsad x
asdasd

Yer Altı - Su Altı

Daniel Mizielinska

Domingo Yayınevi

  • Açıklama
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Dünya çapında ilgi uyandıran Atlas'ın yaratıcıları Aleksandra Mizielińska ve Daniel Mizieliński'den yine devasa ve yine göz alıcı bir kitap!

    YER ALTI SU ALTI ile yerin altına ve okyanusun derinliklerine gizlenmiş muhteşem yerleri göreceğiniz, devasa kalamardan mavi balinaya muazzam canlılarla tanışacağınız, gayzerlerin oluşumu ya da dünyanın en derin metro istasyonu gibi onlarca ilginç bilgiyle karşılaşacağınız heyecan verici bir keşif yolculuğuna çıkmaya hazırlanın!

    Akılalmaz (bu kelimeyi seçerek kullandık, lütfen örnek sayfalara bir göz atın) derecede detaylı çizimler eşliğinde dünyanın en derin madenine inecek, en yüksek volkanının içine girecek ve dev solucanlarla tanışacaksınız. İlk denizaltılardan derin sulardaki yaşama, kazıcı hayvanlardan insan yapımı tünellere... YER ALTI SU ALTI ile yeryüzüne bambaşka bir gözle bakmaya başlayacaksınız.

    Meraklı kaşife not: Çift yönlü bu kitabın belli bir ön ya da arka yüzü yok. İster YER ALTI tarafından başla ve arkeologlarla eski uygarlıkların ya da dinozor fosillerinin peşine düş, istersen kitabı çevirip SU ALTI'na dal ve bilim insanlarıyla birlikte Titanik enkazının etrafında yüz. Seçimin ne olursa olsun, sana söz veriyoruz, her sayfada şaşıracaksın.

  • Özellikler

    Basım Tarihi : Kasım 2021
    Basım Yeri : Türkiye
    Basim Dili : Türkçe
    Boyutlar : 27.2 x 37 cm
    Cilt Durumu : Ciltli
    Kağıt Tipi : 2. Hamur
    Orijinal Dili : Lehçe
    Sayfa Sayısı : 112
    Barkod : 9786051981949

    Katkıda Bulunanlar

    Çevirmen Adı
    Emre Ülgen Dal
    Seda Kostik

    Yazar Adı
    Aleksandra Mizielinska
    Daniel Mizielinska

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.