sadsad x
asdasd

Yaşamı Kullanma Klavuzu

Figen Karaaslan

Goa Basım Yayın

 • Açıklama
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Figen Karaaslan'ı uzun zamandır tanırım. Bu, hem iş hem de dostluk ilişkisidir.
  Her görüşmemizde, çeşitli konulardaki sohbetinden büyük keyif aldım. Bilgi birikimine ve fikrini aktarma üslubuna hayran kaldım. Şimdi de bilgisini, bu kitabıyla daha uzaklara ulaştırmak niyetinde. Bu niyetinde kendisine büyük şans diliyorum. Böyle güzel bir hazinenin, keyifle okunacağını düşünüyorum. Yolun açık olsun Figen...
  Rezan Kiraz/ Astrolog

  Çırılçıplak ve sıfırdan doğuyoruz hayata. Ne yazık ki bir kullanma kılavuzuyla gelmiyoruz yaşama. Oysa ne güzel olurdu bir kullanma kılavuzuyla hayata gelebilseydik. Yaşama dair birçok şeyin yer aldığı bir yaşam kitabı olsaydı elimizde ve bu kitap bize yol gösterseydi.
  Yaşamı Kullanma Kılavuzu'nun içinde hayata ve hayatı yaşama sanatına dair önemli bilgileri, bilgelerin yaşam deneyimlerini ve başarı hikâyelerini bulacaksınız. Ümit ediyorum ki bu kitap, sizin için bir başucu kitabı ve bir yaşam kılavuzu olacak.

  Figen Karaaslan, İstanbul'da doğdu ve İzmir'de büyüdü.
  Mersin Üniversitesi Seyahat İşletmeciliği, Yakındoğu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık mezunu. Mezun olduktan sonra reklam ajanslarında reklam kampanyaları hazırladı. Reklam ve metin yazarlığı yaptı. İndigo Dergisi'nde kişisel gelişim ve sosyal sorumluluk yazıları yazıyor.
  Psikoloji ve Yaşam Koçluğu eğitimleri aldı. Hâlâ bir iletişim ve bilişim firmasında Editörlük yapıyor.

 • Özellikler

  Basım Tarihi : Temmuz 2014
  Basım Yeri : Türkiye
  Basim Dili : Türkçe
  Boyutlar : 13.5 x 21 cm
  Cilt Durumu : Ciltsiz
  Kağıt Tipi : Bez
  Sayfa Sayısı : 216
  Barkod : 9786025097240

  Katkıda Bulunanlar

  Yazar Adı
  Figen Karaaslan

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.