sadsad x
asdasd

Suzuki Keman Okulu - Keman 2

Kolektif

Porte Müzik Eğitim Merkezi

 • Açıklama
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Suzuki çocukların hayatını müzikle zenginleştirecek büyük bir potansiyel gördü ve tüm çocukların ana dillerini kolaylıkla konuşmaları ve öğrenmeleri her çocuğun dil ediniminde kullandığı disiplinlerin aynısını kullanarak müziği de öğrenebileceğini fark etti.

  öğrencilere mantıksal ve birbirini izleyen dikkatlice seçilmiş müzikal ve teknik noktaları sistematik bir şekilde sunan parçaların seçildiği bir dizi keman repertuarı kitabı ve kayıt düzenledi. Her enstrüman için standart hale getirilen bu repertuar çok değerlidir ve Suzuki metodunun tamamen uluslar arası olmasını sağlamıştır. 1969'da " Sevgiyle Eğitmek" kitabını yazdı.

  Ana dil yaklaşımı müziğin sesi ile değişmez ve tam bir benzerliğe dayanır, bu da doğal olarak etkili okuma becerilerini geliştirmeye yarar. Tüm çocuklar bireysel olarak eğitilir ve aynı zamanda becerilerini pekiştiren, orkestrada çalmayı geliştiren ve en önemlisi motivasyon ve performans olanağı sağlayan düzenli grup derslerine katılırlar. Çocuklar genellikle derslere 3 ila 4 yaşlarında ailelerinin sürekli ve istekli katılımlarıyla başlarlar. Bu öğretmen/aile/çocuk ilişkisi Suzuki metodu başarısının esasıdır.

  "Müzik, kalbin sözsüz dilidir"

  2.Bölümde İşlenen Konular

  Güzel ses üretimi
  Müziksel hafıza, 1. kitap tekrarlanır.
  Tarzın farkına varma ve açıklama
  Müzik okuması öğretiminde yaklaşımlar
  Teori becerilerini öğretme.

 • Özellikler

  Basım Yeri : Türkiye
  Basim Dili : Türkçe
  Boyutlar : 22.5 x 30.5 cm
  Cilt Durumu : Ciltsiz
  Kağıt Tipi : 1. Hamur
  Sayfa Sayısı : 32
  Barkod : 9786055992217

  Katkıda Bulunanlar

  Çevirmen Adı
  Övünç Yaman

  Editor Adi
  Övünç Yaman

  Yazar Adı
  Kolektif

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.