125 TL ve üzeri Siparişlerinizde 29,90 TL Yerine 19,90 TL, 250 TL ve Üzeri Tüm Siparişlerinizde
KARGO BEDAVA!
Hesabım
Henüz üye değil misiniz?
Kayıt Ol
Sepetim

Sağlıklı Anne ve Çocuk Beslenmesi

0.0
%25
50,00 TL
37,50 TL
Kitap Bilgileri
Basım Yeri : Türkiye
Basim Dili : Türkçe
Boyutlar : 16 x 22.5 cm
Cilt Durumu : Ciltsiz
Kağıt Tipi : 1. Hamur
Sayfa Sayısı : 122
Barkod : 9786055472764

Stokta Yok

Gelince Haber Ver
50,00 TL
%25
37,50 TL
Ürün Açıklamaları

Beslenme yeterli ve dengeli olabildiği gibi bir de yetersiz ve dengesiz beslenme vardır ki; bazı toplumlar ekonomik yönden yeterli olsalar bile aşırılığa ve dengesizliğe kaçarak beslenme problemleri ile uğraşmak zorunda kalmaktadırlar. Bu şekilde bir beslenme çeşidi; kişilerde performans düşüklüğü, verimsizlik ve daha birçok rahatsızlıklara sebep olur.

Dolayısı ile beslenme alışkanlıkları ile ilgili daha doğrusu nesillerin dengeli ve yeterli derecede beslenme konusunda bilinç edinebilmesi için gerek bu işin eğitimini veren sağlık personelleri gerekse de bu işle ilgilenen kişilerin belirli düzeyde bir eğitimden geçirilmesi gerekiyor.

Aslında büyük pay bireylerin kendisinde düşüyor. Geleceğin nesillerini yetiştirecek anneler gerek sağlık personellerinden gerekse de eğitim aldıkları kurumlardan bu yönde destek ve eğitimi tam manasıyla almalıdırlar.

Yükseköğretim kurumlarında lisans ve önlisans programlarında değişik isimler altında okutulan Beslenme temelli dersler için ders kitabı mahiyetinde hazırlanan bu kitap gerek ders kitabı gerekse de yardımcı kaynak kitap olarak derslerin öğretilmesinde yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Bu kitabın beslenme konusunda genel bilgi vermeyi amaçlarken beslenme ile ilgili olarak çalışan veya ilgi duyan kişilere de yardımcı olması dileğiyle.

Basım Yeri : Türkiye
Basim Dili : Türkçe
Boyutlar : 16 x 22.5 cm
Cilt Durumu : Ciltsiz
Kağıt Tipi : 1. Hamur
Sayfa Sayısı : 122
Barkod : 9786055472764

Editor Adi
Mahmut Yılmaz

Yazar Adı
Ayber Acar

Ürün Yorumları
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.