sadsad x
asdasd

Öylece Oturup Durma!

Meditasyomu Minderden Gerçek Hayata Taşımak İçin 44 İlham Verici Yöntem

Biet Simkin

Macaron Yayınları

 • Açıklama
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Biet Simkin, Öylece Oturup Durma eseri ile değişim ve farkındalığa olan yolun her zaman kolay olmadığını, kendi kişisel tecrübeleriyle aktarıyor. Yazarımız, bağımlılık, kişisel trajediler ve New York’un rock’n’roll sahnesinde geçen yolculuğundan edindiği bilgilerden esinlenerek, düşüşlerden mucizelere geçmek için pratik yöntemler sunan bu kılavuzu okuyucusuyla paylaşıyor.
  Öylece Oturup Durma, huzura ulaşmak için meditasyon yapmanıza yardımcı olacak, gündelik hayatta meditasyona dalmanız için sizi güçlendirecek olan bir rehber niteliğinde. Simkin, insanlık tarihinin 44 yasası hakkında ilham dolu fikirleri ile, her birini pratik bir şekilde yaşamınıza adapte etmek için muhteşem tavsiyeler veriyor.

  Meditasyona uzak da olsanız, bu konuda deneyimli de olsanız, Simkin’in samimi, özgürleştiren tavsiyelerinden faydalanarak, kaotik modern dünyamızda meditasyonla nasıl uzun süreli bir çalışma oturtabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

  Macaron Yayınları’nın bu yeni eseriyle, spiritüel hayatın yıkıcı yanlarıyla yüzleşip hayallerinizdeki meditasyon çalışmasını gerçekleştirmek için kendinizi motive edebilirsiniz.

 • Özellikler

  Basım Tarihi : Aralık 2020
  Basım Yeri : Türkiye
  Basim Dili : Türkçe
  Boyutlar : 13.5 x 21 cm
  Cilt Durumu : Ciltli
  Kağıt Tipi : 2. Hamur
  Orijinal Dili : İngilizce
  Sayfa Sayısı : 256
  Barkod : 9786050694284

  Katkıda Bulunanlar

  Çevirmen Adı
  Gülden Güldaş

  Yazar Adı
  Biet Simkin

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.