sadsad x
asdasd
 • Açıklama
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Sonsuza Dek Yaşamak İçin Kaç Kişiyi Öldürürdünüz?

  Jeremy Robinson’ın Satranç Takımı serisinin ilk kitabı, okurları heyecan dolu bir aksiyona, adrenalin yüklü bir maceraya davet ediyor.

  Genetik çalışmalar yürüten Manifold şirketinin kurucusu Richard Ridley, ölümsüzlüğe açılan kapıları keşfetmiştir: Peru çölünde, üzerinde Antik Yunanca yazılar bulunan bir taşın altına gömülü bir tarihî eser ona istediğini vermiştir.

  Manifold şirketi tarihi eseri çalıp arkeolog Dr. George Pierce’ı kaçırınca, ABD Özel Kuvvetleri’nden Şah kod adlı Jack Siegler ve ekibi Satranç Takımı Vezir, Kale, Fil, At ve Koyu Mavi, Manifold’un peşine düşmüştür. Başkanın özel emriyle kurulan Satranç Takımı, her türlü tehdit ve tehlikeyle mücadele için bir araya getirilmiş teknolojik silahlara ve çok özel yeteneklere sahip, eğitimli bir birimdir. Ridley’nin bir ordu yaratma planı onu bir numaralı tehdide dönüştürmüştür. Satranç Takımı, Manifold şirketinin gelişmiş silahlarla donatılmış güvenlik güçleriyle ve ölümsüz canavarıyla başa çıkmak zorundadır. Aksi takdirde Manifold, insanlık tarihini sonsuza dek değiştirecektir.

  “Çılgınca bir aksiyon, zekice bir kurmaca ve mitolojiden esinlenilip yeniden yaratılmış bir dehşet; hepsi bir araya gelip hız trenini andıran, kesintisiz bir gerilim ve maceraya dönüşüyor. Satrancın bu kadar eğlenceli olabileceği kimin aklına gelirdi?”

  -James Rollins

  “Nabız kendini aşmış, mermi gibi yol alıyor; keyifli vakit geçirmek isteyenler için…”

  -Scott Sigler

  “Robinson, okuyucusunu bir uçurumdan aşağı paraşütsüz itip, yere çarpmasına sadece bir iki santim kala yakalamayı başarıyor ve bunu yaparken hiçbir şeyden çekinmiyor!”

  -Jeff Long

  “Nabız kesinlikle ilgi uyandıran bir girişle başlıyor ve heyecan dolu bir macerayla devam ediyor; sonuysa oldukça şaşırtıcı.”

  -Stel Pavlou

  “İşte size sayfalarını peş peşe çevireceğiniz bir kitap daha!”

  -Steve Alten

 • Özellikler

  Basım Tarihi : Nisan 2020
  Basım Yeri : Türkiye
  Basim Dili : Türkçe
  Boyutlar : 13.5 x 21 cm
  Cilt Durumu : Ciltsiz
  Kağıt Tipi : 2. Hamur
  Orijinal Dili : İngilizce
  Sayfa Sayısı : 480
  Barkod : 9786054456772

  Katkıda Bulunanlar

  Çevirmen Adı
  Çiğdem Öztekin

  Editor Adi
  Zeynep Tür

  Yazar Adı
  Jeremy Robinson

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.