sadsad x
asdasd

Leyl(a)

Yüreğimde Öpücük Yarası - The Kiss Wound At My Heart

Leyla Işık

Artshop Yayıncılık

  • Açıklama
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Dolambaçlı bir şekilde yürüyerek âşığını arayan şair Leyla Işık, sonunda o eski masalda olduğu gibi aşığını buluyor. İşte biz de burada bu sayfaların aynalarında o aşığın güzel çehresini görüyoruz. Burada Leyla ve Mecnun güven içindedir. Aynen eski aşk, özlem ve kavuşma anlatılarında olduğu gibi. Merhametli ve Bağışlayıcı Tanrı onları korusun.

    Dr. Lanka Siva Rama
    Prasad - Hindistan

    Wandering in the meandering ways, searching for her lover, the poetess Leyla Isik finally found her ashiq unlike in the old fable. That’s how here we see his beautiful countenance in these mirrors of pages. Here Leyla and Mejnun are safe and sound, like the ancient tunes of love, longing and reunion. May the most compassionate and merciful god bless them.

    Dr. Lanka Siva Rama
    Prasad - India

    Leyla Işık, uzun süreden beri çağdaş edebiyat sahnesinde yerini almış parlak bir akademik eğitime sahip kozmopolit bir Türk yazarıdır. Önceden öğretmenlik yapmış bir ressam, bir aktris ve dizeleri büyük bir duyarlılığı, doğa ve güzellik sevgisini yansıtan bir şairdir.

    Dr. Maria Miraglia - İtalya

    Leyla Isik is a cosmopolitan Turkish writer with a brilliant academic curriculum, since long on the stage of contemporary literature. A former educator, a painter, an actress and a poetess whose verses reveal a great sensitivity, love for nature and beauty.

    Dr. Maria Miraglia - Italy

  • Özellikler

    Basım Tarihi : Ağustos 2021
    Basım Yeri : Türkiye
    Basim Dili : Türkçe
    Boyutlar : 13.5 x 19.5 cm
    Cilt Durumu : Ciltsiz
    Kağıt Tipi : 2. Hamur
    Sayfa Sayısı : 176
    Barkod : 9786257655668

    Katkıda Bulunanlar

    Yazar Adı
    Leyla Işık

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.