sadsad x
asdasd
Yeni
 • Açıklama
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Covid-19 pandemisinin gölgesi altında, konut spekülasyonu ve barınma hakkı mücadelesi etrafında, heyecanlı bir siyasi polisiye…

  Wolfgang Schorlau’nun özel dedektifi Georg Dengler, bu defa konut spekülasyonu yapan dev firmaların kıskacındaki dar gelirli kiracıların yardımına koşuyor. Bu firmaların, ellerindeki konut stokunu sürekli daha pahalıya kiralamak amacıyla bu insanları yıldırarak evlerinden çıkartmaya dönük stratejilerinin artık dehşet verici noktalara vardığı bir vaka var, karşısında.

  Uluslararası sermayeyle bağlantılı bu saldırgan firmaların hırslı yöneticilerinin dünyasına giriyor roman. Yanı sıra, kamuoyunu ve devleti sol ve muhalif etkilere karşı yönlendirmeye çalışan “derin” yapıların dünyasına da giriyor.

  Romanın arka planında, Covid-19 pandemisinin hükmünü yürütmeye başladığı günlerdeyiz. Dedektifimiz, en yakın arkadaşları arasında bile komplo teorilerine ve “aşı karşıtlarına” kapılanların çıktığını görüyor.

  “Schorlau hızlı ve rahat, bir sosyal röportaj havasında yazıyor. (...) Güncel bağı çok güçlü bir siyasi gerilimin saf örneği.” Abendzeitung München

 • Özellikler

  Basım Tarihi : Haziran 2022
  Basım Yeri : Türkiye
  Basim Dili : Türkçe
  Boyutlar : 13 x 19.5 cm
  Cilt Durumu : Ciltsiz
  Kağıt Tipi : 2. Hamur
  Orijinal Dili : Almanca
  Sayfa Sayısı : 388
  Barkod : 9789750533297

  Katkıda Bulunanlar

  Çevirmen Adı
  Hulki Demirel

  Yazar Adı
  Wolfgang Schorlau

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.