sadsad x
asdasd

Kitaplarla ve Filmlerle Aile Eğitimi

Fatih Pulat

Kanon Kitap

 • Açıklama
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Ebeveynlerin, çocuk yetiştirirken karşılaştıkları sorunlara nasıl çözüm üreteceklerine ve çocuklarının zihnen ve bedenen sağlıklı gelişimi için neler yapmaları gerektiğine ilişkin tavsiyeler veren birçok kuramsal kitap vardır. Ancak ebeveynlerin pek çoğu, kuramsal olarak açıklanan bu önerilerin büyük kısmını uygulamakta zorluk çekmektedir.
  Yıllarca süren vaka gözlemlerinden hareket eden yazar, bu kitabında öneriler sıralamak yerine, ebeveynlere tavsiyelerini filmler ve kitaplar üzerinden yapıyor. Hangi kitapta ya da hangi filmde hangi sorunun üzerine bir çözüm önerisinin dramatize edildiğini anlatan yazar, hem sorunun somutlaştırılıp teşhis edilmesinde, hem de çözümün uygulamasında sanatın gösterim ve ifade gücünden yardım alıyor. 
  Belirli her soruna ayrı bir bölüm ayrılan kitapta, hem bölüm içinde yetkin analizler hem de bölüm sonlarında konuyla ilgili okuma ve izleme önerileri bulunuyor. Bu sayede, okunup bitince kitabın görevi bitmiyor; birbirinden ilgi çekici önerilerle güzel kitaplara ve filmlere açılan bu kapıdan giren okur, hayat boyu sürecek bir farkındalık sürecine adım atacak.

 • Özellikler

  Basım Tarihi : Ekim 2021
  Basım Yeri : Türkiye
  Basim Dili : Türkçe
  Boyutlar : 13.5 x 21 cm
  Cilt Durumu : Ciltsiz
  Kağıt Tipi : 2. Hamur
  Sayfa Sayısı : 160
  Barkod : 9786057087911

  Katkıda Bulunanlar

  Yazar Adı
  Fatih Pulat

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.