sadsad x
asdasd
 • Açıklama
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Cenâb-ı Hakk’ın sâlih kullarının asıl arzusu, bedenlerinin değil, ruhlarının ferahlığı ve selâmete ermesidir. Zira ebediyet yolculuğunda kişiye fayda sağlayacak olan, bedeninin ne kadar güçlü, sıhhatli ve güzel olduğu değil; rûhunun ne kadar Hakk’a yakın olduğudur.
  Maneviyat biz insanların ruhunu besleyen nadide bir çiçektir. Her şeyin akla, aklın ise edebe ihtiyacı vardır. 
  "Her insanın kıymeti, ahlakının güzelliği kadardır." Hz. Ali efendimize selam olsun.

  Her kalp, kendi içindeki çiceğin kokusunu verir. Manevi hazları beraberinde getirmez. Önemli olan, ahlakın yanına nezaketi, maneviyatın yanına samimiyeti koyarak ilmiyle âmil olup Allah’a itaat eden, ibadetinin manevi zevkine eren kullarından olmamız temennilerimle Allah’a emanet olunuz.

  Birinci kitabım olan Gülderen kitabım 2020 yılında yayımlandı. Kitabımı okuyan siz değerli okurlarımın bizzat bana geri dönüş yaparak takdirinizi tarafıma bildirmeniz acizane şahsımı ziyadesiyle memnun eyledi. Sizden aldığım manevi destekler ışığında büyük bir aşk ve şevk ile motivasyonumu arttırdınız ve Kalbi Hisler isimli ikinci kitabımı sizlerin takdirine arz etme şerefine nail oldum. Siz seçkin, mümtaz okuyucularım ile birlikte “yola devam” diyerek yazmaya devam edeceğim inşallah. İyi ki varsınız efendim.

 • Özellikler

  Basım Tarihi : Nisan 2021
  Basım Yeri : Türkiye
  Basim Dili : Türkçe
  Boyutlar : 13.5 x 21 cm
  Cilt Durumu : Ciltsiz
  Kağıt Tipi : 2. Hamur
  Sayfa Sayısı : 176
  Barkod : 9786057715135

  Katkıda Bulunanlar

  Yazar Adı
  Emiyra Bayrak

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.