sadsad x
asdasd
Yeni

Görünmez Krallık Cilt 1

O Yolda Yürümek

Christian Ward

Kara Karga Yayınları

 • Açıklama
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Uzak bir galakside, iki kadın, yaşadıkları güneş sisteminin en baskın dini örgütü ve en güçlü şirketi arasında dönen müthiş bir komployu açığa çıkarıyor. Bir anda, kendilerini yıldızlar arası bir kedi-fare oyununun içinde buluyorlar ve hayati bir karar vermek zorunda kalıyorlar: Ya gerçeği açığa çıkaracaklar ya da yaşadıkları dünyaları anarşiye sürükleyecekler.

  “G Willow Wilson ve Christian Ward, modern çizgi romanın en vizyoner yaratıcılarından ikisi ve birlikte yazıp çizdikleri GÖRÜNMEZ KRALLIK ile güçlerinin zirvesine çıkıp, baş döndürücü bir hikâyeyi çılgın bir bilgelik ve akıl almaz görsellerle anlatıyorlar. Şiddetle tavsiye ederim.”
  Saladin Ahmed (Ms. Marvel, Black Bolt)

  “GÖRÜNMEZ KRALLIK, başlarda tereddüt edip sonrasında elimden bırakamadığım bir çizgi roman. Hem gözlere hem zihne bir vitamin takviyesi. Harika fikirlerle dolu. İki usta yaratıcı, uçağın rotasını atmosferin dışına çevirmişler. Bu kitabı okumak istersiniz.”
  Gail Simone (Birds of Prey, Batgirl)

  “GÖRÜNMEZ KRALLIK, sadece bilimkurgu hayranları için değil, aynı zamanda sınırları zorlayan hızlı anlatımları seven okurlar için de güzel bir kitap. Aynı anda hem çok yakınınızda, hem gözün göremeyeceği kadar uzakta. Tam seveceğim tarzda bir uzay operası.”
  Nnedi Okorafor (LaGuardia, The Binti Trilogy, Who Fears Death)

  “Zeki, eğlenceli ve tam anlamıyla nefes kesici. Wilson ve Ward’un Görünmez Krallık’ı, asla terk etmek istemeyeceğiniz bir dünya gibi.”
  Kelly Sue DeConnick (Pretty Deadly, Captain Marvel)

 • Özellikler

  Basım Tarihi : Temmuz 2022
  Basım Yeri : Türkiye
  Basim Dili : Türkçe
  Boyutlar : 15 x 21 cm
  Cilt Durumu : Ciltsiz
  Kağıt Tipi : 2. Hamur
  Orijinal Dili : İngilizce
  Sayfa Sayısı : 136
  Barkod : 9786258360073

  Katkıda Bulunanlar

  Çevirmen Adı
  Emre Yavuz

  Editor Adi
  Neslihan Perker

  Yazar Adı
  Christian Ward
  G. Willow Wilson

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.