sadsad x
asdasd

Geride Kalanlar

Onların Hikayesi

Tim Lahaye

Goa Basım Yayın

 • Açıklama
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Bir felaket anında yer kürenin her yerinde milyonlar yok olmuştu.

  Araçlar aniden, yan yatıp kontrolden çıkmış, sevdikleri gözlerinin önünde yok olurken, insanlar şoka girmişlerdi. Bazıları, evrendeki yaratıkları suçluyor bazıları ise bunun tabiatın bir oyunu olduğunu beyan ediyordu. Hatta bazıları da dünyayı fethetmek isteyen birisinin yüksek teknolojiyle askeri bir saldırı düzenlediğini düşünüyordu.
  Ancak uçak pilotu Rayford Steele'in karısı bu olaya karşı onu uyarmıştı. Eğer Irene Steele haklıysa, demek ki o ve küçük oğlu ortadan kaybolmuşlardı. Ya daha büyük olan kızları ? Tıpkı Rayford gibi, Chloe'nin durumu da şüphe uyandırıyordu.
  Bu evrensel kaousun ortasında Rayford'un ailesini araması gerekiyordu. Aynı zamanda cevapları ve gerçeği de. Bu ortadan yok oluşlar, en karanlık günlerin geleceğinin habercisiydi.
  Bu çarpıcı hikayede Jerry B. Jenkins ve Tim Lahaye, milyonlar yok olurken "Geride Kalanlar"ın hayatlarının nasıl olacağını incelemişlerdir. " Geride Kalanlar" sizde merak uyandıracak, sizi eğlendirecek ve meydan okuyacak. Siz bunu fark ettiğinizde, milyonların inandığı bu olay gerçekleşecek ve tüm yaşamınızı değiştirecek.

 • Özellikler

  Basım Tarihi : Ocak 2021
  Basım Yeri : Türkiye
  Basim Dili : Türkçe
  Boyutlar : 13.5 x 21 cm
  Cilt Durumu : Ciltsiz
  Kağıt Tipi : 2. Hamur
  Sayfa Sayısı : 388
  Barkod : 9789759815103

  Katkıda Bulunanlar

  Yazar Adı
  Jerry B. Jenkins
  Tim Lahaye

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.