sadsad x
asdasd
 • Açıklama
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Kimler yoktu ki Tepebaşı'nda... Üç arkadaşın birbirine tutunarak, ayrı hikayelerden ortak bir umut yarattıkları bir eser, Cam Kesiği. Bekir; hayallerindeki dünyaya ulaşmak isterken bir yandan da Tepebaşı'ndaki şişe toplayıcılarını, kendilerine haksızlık yapanlara karşı bir araya getiriyor. Kalbine ince kesikler atan umutsuz sevdasını Şişe İşçileri'nin direnişine ekliyor ve bu sırada başına gelenlere inat, her acının altından dimdik çıkıyor.

  Şimdi avare avare dolanıyor, kendisine ancak bir köpeğe yapılabilecek şekilde muamele eden Rıza'ya, kendi keyfinden ödün vermeyip oğlunu hiç düşünmeyen babasına, tüm bu başına gelen saçmalıkların baş aktörü Bekir'e, bu hayata, bu şehre, bu mahalleye, bastığı kaldırım taşlarma, cümle mahlükata ve eşyaya aklına gelebilecek en ahlaksız küfürler' ediyordu.

  Bekir'in etrafında dönen ama onunla birlikte onlarca farklı insanın yaşamını sahici bir dille anlatan Cam Kesiği, alışılmış kalıpların dışına çıkarak aileye, dostluğa ve aşka dair sert sorular soruyor, gerçeklerle yüzleşmekten çekinmiyor.

 • Özellikler

  Basım Tarihi : Temmuz 2021
  Basım Yeri : Türkiye
  Basim Dili : Türkçe
  Boyutlar : 13.5 x 21 cm
  Cilt Durumu : Ciltsiz
  Kağıt Tipi : 2. Hamur
  Sayfa Sayısı : 115
  Barkod : 9786257237284

  Katkıda Bulunanlar

  Editor Adi
  Ceylan Hazinedar

  Yazar Adı
  Onur C. Çelik

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.