sadsad x
asdasd
 • Açıklama
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Borsa Rehberi
  Son yıllarda borsadaki yatırımcılarımızın sayısı oldukça artış göstermekte ve bununla beraber -maalesef ki- maddi kayıplar da aynı oranda artmakta. Her ticaretin kuralları olduğu gibi borsanın da çeşitli kuralları vardır. Borsada kazanmanın ana kuralı da para kaybetmemektir ve bu yalnızca bilinçli bir yatırımcı olmakla uygulanabilir.

  Bu kitabı okuduktan sonra borsanın yalnızca çeşitli kağıtları alıp satmaktan çok öte olduğunu öğrenip işin arka planını kavrayacaksınız. Ayrıca çok bilmiş arkadaşlarınızdan veya akrabalarınızdan tavsiye almaya ihtiyaç duymadan –ki bunlar genellikle yüklü kayıplar ile sonuçlanır- kendiniz hisse senedi seçebilir ve size uygun bir yatırım planı kurgulayabilir hale geleceksiniz. Kısa süreli dalgalanmalar –ki haklısınız bunlar tamamen rastgele olabilir- veya spekülasyonlar ne kadar etkili olursa olsun, uzun vadede doğru yapılmış bir planın gerçekleşmesini önleyemez!

  Kitapta ayrıca Day Trading (günlük alım-satım) yapacak traderlar için de birçok öneriye yer verdim. Bu kurallar, yüksek disiplin, kararlılık ve doğru strateji ile kısa vadede yüksek karlar kazandırabilir.

 • Özellikler

  Basım Tarihi : Aralık 2021
  Basım Yeri : Türkiye
  Basim Dili : Türkçe
  Boyutlar : 13.5 x 21 cm
  Cilt Durumu : Ciltsiz
  Kağıt Tipi : 2. Hamur
  Sayfa Sayısı : 220
  Barkod : 9786257271752

  Katkıda Bulunanlar

  Yazar Adı
  M. Batuhan Pınarbaşı

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.