sadsad x
asdasd

Bilgisayar Kitapları

Sırala
Toplam 2510 ürün görüntüleniyor.

Bilgisayar

Dijitalleşmeye kapılarımızı açtığımız andan itibaren gelişen teknolojiyle birlikte bilgisayarlar hayatımızın birer parçası haline geldi. Oda büyüklüğündeki bilgisayarlardan masaüstü bilgisayarlarına, dizüstü bilgisayarlardan tablet bilgisayarlara kadar uzanan bu süreç hayatımızda da büyük bir değişimi beraberinde getirdi. Özellikle sağlamış olduğu iletişim kurma olanakları, günceli takip edebilme, bilgiye kolay ve hızlı ulaşım imkanı, farklı alanlar için iş istihdamı, hızlı ve pratik çözüm seçenekleri ve kolay taşınılabilirliği sayesinde hayatımızı oldukça kolaylaştırdı.

Sağlıktan eğitime, ulaştırma hizmetlerinden sanayiye pek çok alanda bilgisayara duyulan ihtiyaç gittikçe artmaktadır. Bu ihtiyacın artmasıyla birlikte programlamadaki değişkliklerle bilgisayarlar farklı kullanım amaçlarına göre de üretilmeye başlanmıştır. İş sahası dışında günlük hayatımızda da büyük bir öneme sahip olan bilgisayarlar, çeşitli oyun ve aktiviteler için de tercih edilmektedir.

Bilgisayar Kitapları

Bilgisayarın sağlamış olduğu imkanlardan faydalanabilmek ve bilgisayar alanındaki gelişmeleri takip edebilmek için ilgilendiğiniz alanlara ait çeşitli bilgisayar kitaplarını satın alarak kendinizi geliştirebilirsiniz. Bilgisayar kitapları alanında uzman kişiler tarafından her seviyeye uygun olarak hazırlanmaktadır. Bilgisayar öğrenimi, bilgisayar teknolojisi, dijital medya yönetimi, donanım – hardware, grafik tasarım, güvenlik, internet ve internet kültürü, işletim sistemleri, ağ - networking, office, mobil uygulama geliştirme, programlama, oyun programlama, veritabanı – database ve web geliştirme gibi pek çok konunun temelden ileri seviyeye doğru anlatıldığı bilgisayar kitapları bu alan hakkında bilgi sahibi olmak isteyen pek çok kişinin işini kolaylaştırmaktadır. Bilgisayarı oluşturan ana parçalar, anakart, ram, sabit disk, ekran kartı, ağ kartları ve ses kartı gibi donanımların ve bileşenlerin yapıları, işlevleri ve kullanım alanları hakkında bilgi almak isteyen kişiler bilgisayar donanım kitaplarını; görsel hazırlama, animasyon, 3ds Max, Adobe ve AutoCad hakkında bilgi almak isteyen kişiler grafik tasarım üzerine hazırlanan bilgisayar kitaplarını; HTML, CSS, JavaScript, metin listeleme ve ses ve video işlemleri hakkında bilgi almak isteyen kişiler ise bilgisayar programlama kitaplarını tercih ederek birçok bilgiye kolayca ulaşabilirler.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.