sadsad x
asdasd

Bebeğinizin Tuvalet Eğitimi

Bebek Bezinden Nasıl Kurtulursunuz? Bilmek İstediğiniz Herşey...

Jazmine McCoy

Platform Yayınları

 • Açıklama
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Tuvalet eğitimi hem çocuklar hem de ebeveynler için önemli bir dönüm noktasıdır. Çocuğunuzun nasıl öğrendiğini ilk kez net bir şekilde görüyorsunuz. Aynı zamanda, tamamen alışılmadık olan bir süreçte sabır ve güven göstermeniz için bir fırsattır. Çocuk gelişimi ve pozitif ebeveynlik konusunda uzman bir klinik psikolog ve iki çocuk annesi olarak, özellikle bunu daha önce hiç yapmamış ilk kez ebeveynler için tuvalet eğitiminin ne kadar göz korkutucu olabileceğini biliyorum! Neyse ki, bu şekilde olmak zorunda değil. Aslında, tuvalet eğitimi çocuğunuzla bağ kurmak ve birbiriniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için inanılmaz bir fırsat olabilir.

  Çocuklarımızın hayatta karşılaşacağı herhangi bir dönüm noktası gibi, bu da benimsenebilecek ve kutlanabilecek bir dönüm noktasıdır.
  Tuvalet eğitiminde başarısız olacağınızdan endişelenmeniz normaldir. Ya bu işe yaramazsa? Bu bir ebeveyn olarak bu benim hakkımda ne diyor? diye merak edebilirsin. Çocuk bezlerinin kokmasına ve pahalı olmasına rağmen, kontrol sizde olduğu için bunlarla baş etmek çok daha kolaydır. Tuvalet eğitimi, kontrolü çocuğunuzun ellerine vermenizi gerektiren bir yolculuktur. Onlara becerileri öğretirsiniz, yapıyı sağlarsınız ve yol boyunca onları güçlendirir ve teşvik edersiniz, ancak bundan sonrası onlara kalmıştır.

 • Özellikler

  Basım Tarihi : Ekim 2021
  Basım Yeri : Türkiye
  Basim Dili : Türkçe
  Boyutlar : 13.5 x 19.5 cm
  Cilt Durumu : Ciltsiz
  Kağıt Tipi : 1. Hamur
  Orijinal Dili : İngilizce
  Sayfa Sayısı : 208
  Barkod : 9786057048820

  Katkıda Bulunanlar

  Çevirmen Adı
  Ayşe Duygu Yavuz

  Yazar Adı
  Jazmine McCoy

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.