sadsad x
asdasd

Athalon Diyarları: Denge

Hakan Buhurcu

Baykuş Kitap

 • Açıklama
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Athalon üzerindeki deniz aşırı ticarette kilit noktalardan biri olan Kirit Boğazı'nın ansızın geçişe kapatılması ticari bir kaos yaratarak büyük bir uluslararası krize neden olur. Boğazın yeniden açılması üzerine görüşmek için gönderilen bir elçiye yapılan saldırı ve bu krizin yarattığı kargaşadan çıkar sağlamak için yürütülen gizli anlaşmalar Athalon üzerindeki en büyük imparatorluklardan ikisini karşı karşıya getirir. Gerilim giderek artmakta ve tüm bir kıtayı etkisi altına alabilecek büyük bir savaşa doğru adım adım yaklaşılmaktadır.

  Bu kaos ortamında her biri kendi çıkarlarının peşinde olan, fakat ortak bir amaç için birleşen kişilerden sıra dışı bir ittifak oluşur. Yaklaşan felaketi engellemeye çalışan maceracılar bir yandan aralarındaki farklılıkları unutup ortaklaşa mücadele etmek, bir yandan da gölgelerde yapılan karanlık planları önlemek zorundadırlar.

  Zaman süratle daralmaktadır. Ne var ki aslında hiçbir şey göründüğü gibi değildir ve tahmin edilenin çok daha ötesinde bir tehdit harekete geçmiştir.

 • Özellikler

  Basim Dili : Türkçe
  Boyutlar : 13.5 x 20 cm
  Cilt Durumu : Ciltsiz
  Kağıt Tipi : 2. Hamur
  Sayfa Sayısı : 535
  Barkod : 9786055763039

  Katkıda Bulunanlar

  Yazar Adı
  Hakan Buhurcu

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.