sadsad x
asdasd

30 Yönetim Kitabı İncelemesi

Türk Yazarlar

Özgür Önday

İkinci Adam Yayınları

 • Açıklama
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Merhaba! Salut! Hallo! Kon’nichiwa! Ni hao!

  İlk kitabım olduğundan öncelikle size kendimi kısaca tanıtmak istiyorum. İsmim Özgür Önday. 30 yaşındayım ve İstanbul’da doğup büyüdüm. Lisans derecemi Bilkent Üniversitesi İşletme Bilgi Yönetimi alanında ve yüksek lisans derecemi Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bilişim Sistemleri alanında aldım.  Şu anda T.C. Yeditepe Üniversitesi İşletme (Organizasyon ve Yönetim) alanında doktora yapmaktayım. Ulusal ve uluslararası alanda 25’den fazla yayınlanmış akademik makalem var. Aynı zamanda egitimhedefi.com’da gönüllü köşe yazarlığı yapmaktayım.

  Çoğu yönetim alanında yazan yazar kişiler gibi tanınmış bir yazar ya da akademisyen  değilim, iddialı olduğum da söylenemez… Yaptığım şeyin de sadece ve sadece tanıtım ve inceleme olduğunu düşünüyorum.

  Kitabımdan bahsetmem gerekirse; kitap, yöneticilerin ve çalışanlarının çeşitli hallerini çok değerli akademisyen, iş adamı/kadını, eğitmen vb. kitaplarının doktora öğrencisi gözüyle aktarılmasını içermektedir. 25 çok değerli Türk yazarın 30 kitabının incelenmesini içeren kitap; şahsa bağlı olmayan, kıssadan hisse niteliğinde, genellikle iş hayatının inceliklerinin anlatıldığı konuları içermektedir.

  Ama yazarları atlamam haksızlık olur! Seçmiş olduğum yazarlar alanında çok ünlü ve çok başarılı birer isim. Her birinin sayısız başarısı var ve kitapta incelemelerden sonra yazarların ayrıntılı biyografilerini de bulabileceksiniz!

  Yönetim kitabı alacaklara tavsiye niteliğinde olan bu kitap, ilk defa kitap yazarı olan bir doktora öğrencisi için hiç fena değil ve onun gözlemlerini, incelemelerini
  ve anlatılanları içermektedir. Yazılanlar ve yorumlar az birazcık ta blog tadında… Ki çok sayıda blog, gazete ve kitaptan da yararlandım. Buradan her birine çok
  teşekkür ediyorum. Kitabın sonunda kendi seçmiş olduğum top 10 sıralamasını da incelemenizi tavsiye ederim.

  Umarım beğenirsiniz… Bir başka kitapta görüşmek üzere! Not: Mail tercih sebebim olsa da bana aşağıda yazılı olan türlü türlü yollardan  ulaşabilir, iyi yönde yorum bırakabilir ya da kötü her türlü yorum iletebilir  ve çemkirebilirsiniz!

 • Özellikler

  Basım Tarihi : Nisan 2017
  Basım Yeri : Türkiye
  Basim Dili : Türkçe
  Boyutlar : 13.5 x 19.5 cm
  Cilt Durumu : Ciltsiz
  Kağıt Tipi : 2. Hamur
  Sayfa Sayısı : 98
  Barkod : 9786053061489

  Katkıda Bulunanlar

  Yazar Adı
  Özgür Önday

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.