sadsad x
asdasd

2021 ÖABT KPSS Catharsis 3’Lü Set (2 Cilt Soru Ban

Abdullah Yalnız

PDR Kitap (Psikolojik Danışmanlık) Yayınları

 • Açıklama
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • PDR ÖABT Kitabı Yazmak, Uzmanlık İşidir!
  PDR alan sınavıyla ilgili kaynakların, PDR mezunu olan ve yetkin kişiler tarafından hazırlanması gerektiğine inanıyoruz. ÖABT’ye çalışırken, kullandığımız bazı kaynakların yetersiz olduğunu gördük.
  Bu nedenle sınav sürecini geçtikten ve atanıp göreve başladıktan sonra, akademisyen hocalarımızın katkısıyla ve PDR mezunlarının işbirliğiyle Catharsis Dergi p.Dr. ÖABT eserlerini hazırladık. Ekibimizin tamamı sınav sürecini yaşamış ve deyim yerindeyse “damdan düşenin halinden anlayan” arkadaşlarımızdan oluştuğu için, sınava giren bir adayın olası beklentilerini ve ihtiyaçlarını en ince detaylarına kadar biliyoruz.
  En Fazla Soru Sayısı ve Kaliteli İçerik
  2 ciltlik “Catharsis Dergi p.Dr. ÖABT” Soru Bankasında ve 9’lu deneme setinde; çalışmalarınızı pekiştirebileceğiniz ve size yeni bilgiler katacak sorulara yer vererek alanımızdaki büyük bir eksiği kapattık. Yanlış yaptığınız veya kapsamlı olarak öğrenmek istediğiniz sorular için, zaman kaybı yaşamanızı önleyecek şekilde detaylı ve can alıcı noktalara değinen çözümler ekledik. Ayrıca tekno kitap olarak tasarlanan “Catharsis Dergi p.Dr. ÖABT” soru bankasında, QR kod aracılığıyla sürekli güncellenen ve içerisine yeni sorular eklenen bir kaynak oluşturduk.
  p.Dr. ÖABT Catharsis Seti; tamamı çözümlü 1780 sorudan oluşan (en zengin kaynak), ÖSYM tarzı yeni nesil analitik sorular içeren, sürekli güncellenen tekno-kitap özelliği taşıyan, çok basit olmayan ya da “farklı soru sorayım” düşüncesiyle abartıya kaçmayan kaliteli ve öğretici özgün sorulara yer veren, kendileri de ÖABT’ye girmiş ve deyim yerindeyse “feleğin çemberinden geçmiş” PDR mezunu uzman bir ekip tarafından hazırlanan eserlerdir.
  Catharsis Seti, Birkaç Adım Öne Geçirir
  PDR ÖABT’ye hazırlık sürecinde şampiyonlar liginde yarışan, günler ve aylar boyu yoğun emek harcayan, masa başında saatlerce kesintisiz çalışan, danışanlarına faydalı olmak için atanmayı isteyen, göreve başladığı günün hayalini özenle besleyen kalbi güzel tüm Psikolojik Danışmanlara bu eserleri armağan ediyoruz. Biz dayanışma içinde olan, güçlü ve büyük bir aileyiz.

 • Özellikler

  Basım Tarihi : Haziran 2021
  Basım Yeri : Türkiye
  Basim Dili : Türkçe
  Boyutlar : 19.5 x 27.5 cm
  Cilt Durumu : Ciltsiz
  Kağıt Tipi : 1. Hamur
  Sayfa Sayısı : 800
  Barkod : 3990000083362

  Katkıda Bulunanlar

  Yazar Adı
  Abdullah Yalnız

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.